Spread the love

Fujitsu Stylistic Q335 pilnai galima laikyti artimiausiu 10 colių modelio Q555 giminaičiu. Naujovės arsenale yra 8 colių liečiamasis ekranas su 1280×800 pikselių raiška ir pilnavertė OS iš Microsoft.

Fujitsu Stylistic Q335 tabletė

Fujitsu Stylistic Q335 tabletė

Bazinėje komplektacijoje Fujitsu Stylistic Q335 siūloma su operacine sistema Windows 8.1 with Bing, kuri turi tik pagrindinių funkcijų rinkinį, o topinė versija tiekiama su Windows 8.1 Professional. Pagal gautus duomenis, kitų skirtumų planšetės komplektacijose nėra, jos abi dirba su procesoriumi Intel Atom Z3735F, kurio viduje yra 4 branduoliai po 1,83 Ghz kiekvienas. Naudotojo failams japone numatyta 64 Gb atmintinė, kurios dalis atiduota operacinei sistemai, o papildomo našumo kompiuteriui suteikia 2 Gb DDR3 standarto operatyviosios atminties.

Fujitsu Stylistic Q335

Fujitsu Stylistic Q335 verslo vartotojams


Planšetė tiekiama su nenuimama baterija, kurios užtenka 10 val autonominio darbo, o taip pat Wi-fi ir Bluetooth moduliais. Charakteristikų sąraše nepažymėtas mobiliųjų tinklų palaikymas, t. y. teks arba pirkti išorinį modemą, arba naudotis Wi-fi darbui internete. Tas faktas, kad prieš mus verslo planšetė, pabrėžiamas aparatinio šifravimo moduliu TPM, kuris patikimai apsaugos informaciją nuo nesankcionuoto priėjimo. Fujitsu Stylistic Q335 korpuse yra microHDMI jungtis ir microSD kortelių lizdas, o taip pat 2 kameros, 1,3 ir 5 Mp. Planšetės kaina neskelbiama.

Fujitsu Stylistic Q335

Fujitsu Stylistic Q335 idealiai tinka verslo darbuotojams

[crp limit="2"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *