Spread the love

Pagal paskutinius gandus, naujų «obuolinių» planšečių prezentacija įvyks anksčiau, nei buvo laukta. Šaltinio Re/code duomenimis, Apple kompanijos renginys įvyks spalio 16, t. y. beveik savaite anksčiau, nei skelbė šaltiniai. Anskčiau masinės informacijos priemonėse figūravo spalio 21 data.

TEXTalT

iPad

Šaltinio Re/code apžvalgininko John Paczkowski žodžiais, renginys įvyks Town Hall auditorijoje Apple stovykloje, talpinančioje tik keletą šimtų žmonių. Atitinkamai kviestųjų sąrašas bus žymiai trumpesnis, nei tai buvo neseniai vykusioje išmaniųjų telefonų Apple iPhone 6, iPhone 6 Plus ir «protingo» laikrodžio Watch prezentacijoje, ir aplinka bus žymiai kuklesnė.
Renginyje, kaip laukiama, bus pristatyta planšetė iPad Air 2, o taip pat sekanti iPad mini versija su Retina ekranu ir 27 colių monoblokas iMac su 5K raiškos Retina ekranu. Taip pat galimas iPad Pro anonsas, nors jo atsiradimo prekyboje greičiausiai reikės laukti iki kitų metų.


TEXTalT

iPad

Pagal analitikų prognozes, sekančios kartos planšetės iPad gaus pirštų antspaudų skenerį TouchID, dabar naudojamą išskirtinai išmaniuosiuose telefonuose, o taip pat procesorių A8, esantį naujuose modeliuose iPhone 6 ir iPhone 6 Plus. Taip pat pranešama apie naujo spalvinio varianto atsiradimą-auksaspalvio, kaip pas naujas iPhone versijas.
Be to, verta laukti naujienų apie operacinę sistemą OS X Yosemite, kurios išleidimas laukiamas šį rudenį. Su mažesniu įsitikinimu kalbama apie nešiojamųjų kompiuterių MacBook Air linijos atnaujinimą, kurie gaus Retina ekranus su aukšta raiška, o taip pat atnaujintą dizainą su plonesniu korpusu. Išleidžiami modeliai MacBook Air su 11'' ir 13'' ekranais gavo atnaujinimą šių metų balandį.

[crp limit="2"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *