Spread the love

Ne paslaptis, kad kompaktinių planšečių savininkai (sakykim, to paties Google Nexus 7)kartais susiduria su tuo, kad ekrano ploto nepakanka patogiam valdymui (apie tą patį kalba ir daugelis išmaniųjų telefonų savininkų). Ryšium su tuo didelį susidomėjimą kelia Pensilvanijos valstijos Pitsburgo universiteto kūrinys, kuris leidžia bet kokio stalo paviršių paversti sensorinio ekrano tęsiniu. Tuo pačiu atsiranda galimybė valdyti planšetę paprastu barbenimu į stalą.
Toffee Sonic Sensors
Amerikiečių tyrinėtojų sugalvota sistema gavo pavadinimą Toffee ir, kas svarbu, jos sukūrimui reikėjo tik kelių nebrangių miniatiūrinių mikrofonų, įmontuojamų į kiekvieną planšetinio kompiuterio kampą. Šie jutikliai sugeba pagauti garsus, kuriuos mes skleidžiame, stuksendami stalo paviršių arba atlikdami greitus slystančius judesius (swipe), įprastus darbe su jutikliniais ekranais. Nurodyti garsiniai virpesiai pasekoje paverčiami vienomis ar kitomis valdymo komandomis.
Jų pagalba galima, pavyzdžiui, prasukti atvaizdų galeriją planšetės ekrane arba žaisti videožaidimus. Sistema Toffee, kaip pranešama, sugeba sugeba atskirti nereikalingus triukšmus ir nustatyti garso šaltinį atitinkamų algoritmų pagalba. Bendrai tokia metodika ne nauja ir jau buvo naudojama kariniuose sonaruose, o jos realizacija planšetėse gali praversti, pavyzdžiui, vykstant prezentacijai arba peržiūrint filmus.


[crp limit="2"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *