Spread the love

Biudžetinių planšečių, parduodamų mūsų šalyje šeima pasipildė Prestigio MiltiPad Thunder 7.0i-kompaktine planšete be ARM procesoriaus. Jos pagrindas yra x86-procesorius Intel Atom Z2520 su 2 branduoliais ir firmine technologija Hyper Threading.

Prestigio MiltiPad Thunder 7.0i

Prestigio MiltiPad Thunder 7.0i

[crp limit=“2″]


Rinkoje Prestigio MiltiPad Thunder 7.0i kainuoja 100 $, ji tiekiama komplekte su maloniais bonu-sais, tame tarpe serviso MultiCloud prenumerata su 200 Gb. Kompiuterio išleidimas įvyks iki šio mėnesio pabaigos, ir jame jau įdiegta OS Google Android 4.4 KitKat. Į naujosios Prestigio planšetės charakteristikų sąrašą įeina 7 colių ekranas su 1024×600 pikselių raiška,3000 mAh talpos baterija,8 Gb atmintinė ir 1 Gb operatyviosios atminties. Centrinis procesorius dirba 1,2 Ghz dažniu, į jį įdieg-ta grafika PowerVR SGX 544MP2.


Į kompiuterio sudėtį įeina kameros su 0,3 ir 2 Mp raiška, microSD kortelių lizdas su talpa iki 32 Gb ir belaidžio ryšio moduliai Wi-fi ir Bluetooth. Apie mobiliųjų tinklų palaikymą ir GPS imtuvą Presti-gio MiltiPad Thunder 7.0i pranešime spaudai nieko nepasakyta. Priminsime, kad mūsų šalyje šis biudžetinis kompiuteris kainuoja lygiai 100 $, o jo pardavimai startuoja vasaros pabaigoje, t. y. jau už kelių dienų.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *