Spread the love

Konkurentų pykčiui Apple inžinieriai vėl išleido idealią pilno dydžio planšetę.
Iškart pasakysime: žodis „auksas“ šio straipsnio antraštėje – ne jaučiamos silpnybės Apple produkcijai išraiška, o fakto konstatavimas: naujame atlikime iPad Air 2 gavo auksinį korpusą, kaip ir visi šiuolaikiniai mobilūs Apple įrenginiai. Be to, ne kičinio blizgesio ar raudono atspalvio, panašaus į virdulio, o kilnaus ir elegantiško auksinio atspalvio, kas leis Apple iPad Air 2 padoriai atrodyti ir populiarios dainininkės, ir rimto verslininko, ir studento rankose.

2012 m sukūrę ir išleidę faktiškai idealią planšetę-kompaktišką ir maksimaliai patogią naudotojui iPad Mini-kompanija Apple suprato, kad savo rankomis lėtai pradėjo kasti kapą savo pilno dydžio tvariniui iPad 4 ir jo ankstesnėms kartoms. Ką daryti? Teko inžinieriams sukti galvą sprendžiant klausimą: kaip padaryti didelį iPad tokiu pat logišku, lengvu ir draugišku, kaip ir mažasis iPad? Užbėgant į priekį-tai jiems pavyko. Ką ten netvirtintų vaikinai kokia čia vidinė konkurencija, apie ką čia, draugai, šnekate? – tačiau trečiasis Mini liko praktiškai be pokyčių (na, nepaisant centrinio klavišo papildymo TouchID davikliu), ko niekaip nepasakysi apie antrą iPad Air kartą, kurią mes dabar ir peržiūrėsime.

iPad Air 2

iPad Air 2

TouchID daviklis, žinoma, jame yra, tačiau Air stebina visai kitais rodikliais. iPad Air 2 sveria vos 437 g, kas 43 g mažiau už jo pirmtaką, ir 215 g mažiau už iPad 4. Sutikite, visai neblogai pilno dydžio planšetei metaliniame korpuse! Antra, įrenginio storis sudaro neįtikėtinus 6,1 mm -tai po 7,5 pirmojo Air milimetrų. Tiesa, dėl rekordinio storio inžinieriams teko paaukoti šoninį begarsio režimo ir perjungėją (o kuo kitu paaiškinti jo nebuvimą?) ir ekrano auto pasukimą, kas šiek tiek erzina-kad jį atjungtum, tenka lįsti į nustatymus. Tačiau išsaugant visus ilgio ir pločio parametrus iPad Air 2 gavo nuostabų lengvumą ir elegantiškumą. Vienu žodžiu, išoriškai įrenginys Apple nusisekė labai ir labai. O kaip visa kita?
Visų pirmiausia-ekranas. Čia viskas tradiciškai puiku, kadangi kažkokių tai revoliucinių pokyčių neįnešta nuo 2012 m, kai Apple prezentavo stulbinantį Retina ekraną iPad 3. IPS matricos įstrižainė 9,7 coliai, raiška 2048×1536, aukščiausias pikselių tankis 264 taškai colyje-ko dar reikia puikiam vaizdui? Plačiausias apžvalgos kampas paprasčiausiai leis jums žiūrėti kiną dviese su savo pupa, jaukiai įsitaisius tiek lovoje, tiek ant troleibuso sėdynės, o oleofobinė danga neleis išteplioti ekrano riebiais nuo popkorno ir traškučių pirštais. Nuo blyksnių apsauganti danga taip pat aukštumoje-komfortiškai skaityti knygą, naršyti internete ir žiūrėti video Air galima ir saulėtą dieną parke, ir tiesiai po biuro lempomis darbe. Tarp kito, visus šiuos malonius dalykus galima nors ir ištisą dieną-iškrauti Air 2 iki nulio man pavyko po 8 su trupučiu aktyvaus darbo valandų, kai, būdamas komandiruotėje, aš pamiršau nešiojamojo kompiuterio pakrovėją. Tiesa, įrenginys kraunasi irgi padoriai, todėl geriau palikti jį krautis per naktį.
Galinę Air 2 sienelę puošia 8 Mp kameros iSight akutė-atsverianti atvirai silpnoką 5 Mp ankstesniojo Air kamerą. Atitinkamai ji fotografuoja žymiai geriau už pirmtakę dėka ir 3264×2448 taškų raiškos, ir geresnės optikos. Paveikslėlis išeina kontrastingas ir detalus, su praktiškai natūraliu spalvų perdavimu. Priekinė kamera žymiai silpnesnė-tik 1,2 Mp, ko visai pakanka vidutiniems selfiams ir pokalbiams Face Time.

iPad Air 2

iPad Air 2

Platforma A8x daro iPad Air 2 darbą ne šiaip greitu, o tiesiog veržliu: tokiais rezultatais negali pasigirt nei kiti iPad šeimos broliai, nei iPhone 6/6 Plus. AppStore nežino aplikacijų ir žaidimų, galinčių priversti įrenginį „susimąstyti“ nors sekundės dalį. O kadangi reikalavimai žaidimams ir grafinėms programoms vargu ar sumažės su laiku, iPad Air 2 turi puikų potencialą ateičiai, kas suteikia galimybę priimti įrenginį ne kaip žaislą metams, iki eilinio Air išėjimo, o kaip pilnavertį darbinį instrumentą.
Jei tu aktyviai sportuoji ir mėgsti siekti savo rekordų, tau puikiai pasitarnaus judėjimo procesorius M8, papildantis iPad akselerometru, giroskopu, kompasu ir barometru. Pastarasis padės tau sekti įveiktų per dieną aukštų, ar metrų užsiiminėjant alpinizmu skaičių.

iPad Air 2

iPad Air 2

Taip pat naujame Air yra dar vienas įdomus dalykėlis: jei tu aktyvus Apple naudotojas, visai nėra būtinybės tampyti iPhone po butą. Sakysime, tu išsidrėbei vonioje ir varai „Framed“, o į prieškambaryje gulintį iPhone tau skambina mylimoji. Tau visiškai nereikia pašokti ir slydinėjant bei taškant putų purslus bėgti prie telefono. Funkcijos Handoff dėka tu gali atsiliepti mylimamajai tiesiai Air per Face Time-ir tuo pačiau kuo nors jai pamojuoti į kamerą. Taip pat Handoff leis tau sinchronizuoti iPad ir su Mac, ir programa ar duomenys, atidaryti viename įrenginyje, tuo pat metu atsispindės ir kituose, pakanka tik sinchronizuoti įrenginius nustatymuose.
Žodžiu, iPad Air 2 labai nusisekė Apple-konkurentų šiam įrenginiui pilno dydžio planšečių rinkoje dabar nėra ir vargu ar atsiras. Jį vienareikšmiškai galima rekomenduoti kaip geriausią naujametinę dovaną praktiškai bet kuriam naudotojui, nuo moksleivio iki pensininko.[crp limit="2"]


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *