Spread the love

Informacija apie tai, kad kompanija Xiaomi ruošiasi išleisti du naujus Mi Pad linijos planšetus jau seniai žinoma, bet duomenų apie Mi Pad 3 ir Mi Pad 3 Pro iki šiol buvo visai nedaug. Bet dėka aktyvių vartotojų internete pasirodė pirmosios prietaisų charakteristikos ir, vertinant jas, Xiaomi nusprendė rimtai užimti ir šią nišą pasaulio rinkoje.

Kai kurios naujųjų Xiaomi planšetų ypatybės

Xiaomi Mi Pad 3

Xiaomi Mi Pad 3

Tarp kitko, linija Mi Pad nebuvo atnaujinta daugiau nei pusantrų metų, tačiau laukti, atrodo, vertėjo. Versijoje Mi Pad 3 ekranas bus 7,9 colių, o „prailgintos“ versijos Pro – viso 9,7 colių. Ir ekranų dydis, žinoma, ne vienintelis skirtumas, nes Mi Pad 3 ekrane veiks Android Nougat, o Mi Pad 3 Pro – Windows 10.

Apimtys, kaip operatyvinės, taip ir vidinės atminties, abiejuose variantuose bus tos pačios – 4GB RAM, o vidinė arba 64GB arba 128GB (priklausomai nuo pasirinktos modifikacijos).

Versijoje Mi Pad 3 Pro jau žinoma ir „geležis“, už prietaiso veikimą bus atsakingas Intel 8750, o koks procesorius veiks Mi Pad 3 kol kas nebuvo pranešta, tačiau nepaisant „paslapties“, duomenys apie visų variantų kainas jau žinomi. Taigi „prailginta“ versija Pro bus parduodama už 230 euro (64 GB), o Mi Pad 3 – už 117 ir 200 euro, priklausomai nuo vidinės atminties dydžio (64 GB ir 128 GB).

Prietaisų pristatymo data Xiaomi atstovų kol kas nebuvo paskelbta, bet greičiausiai, abu planšetai bus pristatyti balandžio mėnesį, kartu su rengiamu Mi6.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *