Spread the love

Po to, kai gandų banga apie lengvai sulinkstančius kišenėje iPhone 6 ir iPhone 6 Plus buvo išsklaidyta, internete bręsta naujas informacinis karas prieš korporaciją Apple iš konkurentų ir „obuolinių“ įrenginių nemėgėjų pusės. Naują planšetę iPad Air 2 su ultraplonu korpusu ištiko toks pat likimas, ją bandė sulenkti. Kaip jūs manote, pavyko ar ne sulenkti planšetę?

 iPad Air 2

iPad Air 2

Naujos „obuolinės“ planšetės nepagailėjo vokiečių tinklaraštininkas Marvinas Matčas. Ir tai jam pilnai pavyko, nepaisant to, kad įrenginio gabaritai žymiai didesni. Tačiau čia vargu ar pateiksi pretenzijas Apple garantijai, juk į kišenę planšetės neįsidėsi, o tai reiškia, kad sulenkti ją galima tik to norint, arba neteisingai eksploatuojant.
Startas mitui apie galimybę lengvai sulenkti iPad Air 2 duotas. Tačiau tai nesutrukdys žavėtis planšete ir jos stebėtinu storiu. iPad Air 2 turi vos 6,1 mm storio korpusą-plonesnis, nei paprastas pieštukas. Planšetė patogi naudoti ilgą laiką dėl jos lengvo svorio. „Tabletės“ našumas ženkliai viršija pirmąją Air kartą.


Video

Žiūrėti video Ar lengva sulenkti naują iPad Air 2?


[crp limit="3"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *