Spread the love

Apple MacBook Pro nešiojamasis kompiuteris gavo turbūt patį keisčiausią aksesuarą, pavadintą ModBook. Jis leidžia paversti šį mobilųjį kompiuterį į pilnavertį planšetinį kompiuterį. Tiesa, galutinė įrenginio kaina, bus, švelniai tariant, aukšta, bet tai niekada negąsdino Apple technikos savininkų.


ModBook

ModBook
 

ModBook kūrimu užsiėmė to paties pavadinimo kompanija, kuri dabar renka pinigus KickStarteriui, kad pradėtų šio aksesuaro gamybą. Jo mažmeninė kaina sudarys 2000$, ir jis tikrai galės paversti 15 colių MacBook Pro į pilnavertę planšetę. Palaikomi net modeliai su Retina ekranu. Nusipirkti ModBook parduotuvėje nepavyks- „obuolinių» kompiuterių savininkams kūrėjai siūlo atsiųsti juos jiems, o atgal juos grąžins kaip planšetes. Žinoma, gamybos apmokėjimas prieš darbų atlikimą.
ModBook

ModBook
 


Suminė delninuko kaina bus nuo 4000$-pusė už ModBook ir pusė už patį nešiojamąjį kompiuterį MacBook Pro su Retina. Sumokėjęs už tai nemažus pinigus, naudotojas gaus planšetę, valdomą Mac OS X, kurios ekranas palaiko 2800×1800 pikselių raišką prie 15,4 colių įstrižainės. Į komplektą įeina aktyvus digitaizeris ir skaitmeninė plunksna su 2048 paspaudimo lygių palaikymu. Pats kompiuteris užtikrina aukštą našumą, kadangi jame yra 4 kartos procesorius Intel Core i7 su opcine grafika NVIDIA GeForce GTX 750M ir 32 Gb operatyviosios atminties. ModBook taip pat siūlo paversti nešiojamąjį kompiuterį MacBook Pro į transformerį-stalinio, nešiojamojo kompiuterio ir planšetės hibridą. Tokia versija turi pavadinimą Ultimate, ir jos kaina kol kas nenurodoma.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *