Spread the love

Logitech pristatė atnaujintas iPad aksesuarų linijas – naują dėklą – klaviatūrą Ultrathin, skirtą iPad Air, iPad mini su Retina ekranu ir pirmam iPad mini. Nauji aksesuarai skirti padėti ne tik kontento naudojimui, bet ir jo kūrimui. Planšetė tvirtinasi prie aplanko magnetinio užspaudo pagalba ir montuojasi prie stovo su keičiamu palinkimo kampu, kas leidžia išdėstyti įrenginį optimaliu kampu komfortiškam teksto rinkimui. Klavišai Bluetooth klaviatūroje išskirstyti, jų išdėstymas optimizuotas. Yra iOS suderinimo klavišas, kas leidžia patogiai ir įprastai rinkti tekstą.
Pagerintas dėklo – klaviatūros dizainas padarė ją plonesnę ir lengvesnę. Naujovės storis – tik 6,4 mm, svoris – ne daugiau dviejų trečdalių planšetės svorio. Aliumininį aksesuaro korpusą sunku atskirti nuo paties iPad galinio dangtelio. iPad Air dėklo išmatavimai yra 240×173,6 mm, svoris – 322. iPad mini versija, logiška, mažesnė ir lengvesnė: 199,6×139 mm, 222 g. Kaina Amazon.co.uk – nuo £39.50.

Logitech Ultrathin
Logitech Ultrathin

[crp limit=“1″]
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *