Spread the love

Bendrovė Apple yra pripažinta lyderė planšetinių kompiuterių rinkoje. Tačiau, kompiuterinės technikos industrijoje konkurencija yra labai didelė, todėl bendrovė turi pelnyti vartotojų palankumą ir pastoviai siūlyti naujus produktus.
Viena iš tokių naujovių yra aplankas Smart Case, kuris skirtas antros ir trečios kartos iPad. Kaip ir jo pirmtakas, aplankas Smart Cover tvirtinasi magnetų pagalba, šie aplankai yra gaminami įvairių spalvų. Pagrindinė ypatybė skirianti jį nuo ankstesnio gaminio yra ta, kad naujas aplankas ne tik saugo ekraną bet ir kitą kompiuterio pusę.

iPad

iPad


Jis gaminamas iš poliuretano, gali palaikyti kompiuterį budėjimo būsenoje, jeigu jį uždarysite ir vėl jį aktyvuoti, kai jis bus atidarytas. Naujas aplankas jau yra prekyboje, jo kaina siekia maždaug 50$.
Dar įdomesnis aplanko variantas - tai bendrovės Apple neseniai užpatentuotas gaminys. Jo pagrindinė ypatybė yra ta, kad aplanke yra įmontuotas lankstus plonasluoksnis ekranas. Siekiama, kad šis aplankas atliktų ekraninės klaviatūros paskirtį su įvado prietaisu - čia galima bus rašyti specialiu rašikliu ir užrašas iš karto matysis ekrane. Taip pat aplankas atliks multimedijos valdymo pulto funkcijas.
Galimybė įrengti ekraną į lankstų aplanką atsirado įdiegus naują plonasluoksnių ekranų technologiją Tokį ekraną galime sulenkti nepažeisdami jo. Kol kas dar neaišku, kokiu būdu aplankas jungsis su planšetu. Svarstomas bevielis variantas ir naudojant miniatiūrinę jungtį.

iPad

iPad


Idėja iš tikrųjų yra originali, kol kas sunku pasakyti ar ji bus sėkminga ir sulauks vartotojų palankumo. Vienas iš Apple konkurentų bendrovė Microsoft pristatė savo planšetinio kompiuterio variantą, kurio aplanke yra įmontuota klaviatūra. Toks sprendimo būdas pasirodė žymiai patogesnis, nes realiai pirštais juntama klaviatūra yra praktiškesnė už klaviatūrą įdiegtą ekrane, kuri neturi grįžtamojo ryšio su vartotojo pirštais. Todėl neaišku ar bendrovė Apple išleis savo užpatentuotą aplanką.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *