Spread the love

Dar vienas bendrovės Microsoft sukurtas planšetinis kompiuteris pavadinimu Surface, taip pat šis pavadinimas taikomas ir mobiliems personaliniams kompiuteriams. Taip buvo pavadinti ir šios firmos interaktyvios lentelės (stalai).

Microsoft Surface

Microsoft Surface


Iš pradžių buvo išleisti du modeliai planšetinių kompiuterių serijos Surface. Prietaisai išsiskyrė savo techninėmis charakteristikomis. Tuo tarpu šių gaminių išorinis vaizdas buvo praktiškai identiškas. Šios produktų linijos pažangiausias modelis yra aprūpintas Intel Core i5 procesoriumi. Verta pabrėžti, jog šis modelis turi tik du fizinius branduolius.
Ankstesnis modelis Microsoft Surface yra valdomas Nvidia Tegra 3 procesorium. Šio procesoriaus veiklos rodikliai tik nežymiai nusileidžia aukščiau aprašytam analogui. Taip yra dėl to, kad procesorius Nvidia turi keturių branduolių konstrukciją.

Microsoft Surface

Microsoft Surface


Abu planšetiniai kompiuteriai yra valdomi operacinės sistemos Windows 8. Svarbu pabrėžti, kad ankstesniame modelyje yra įrengta nurodytos sistemos ARM-versija, pažangiausias modelis aprūpintas pilnaverte finaline versija.
Labai didelis skirtumas pastebimas tarp mobilių kompiuterių matricų. Pažangesni modeliai aprūpinti kokybišku ekranu užtikrinančiu vaizdo raišką 1920х1080 pikselių. Matricos įstrižainė sudaro tik 10.6 colių. Tuo tarpu, ankstesnio modelio matrica gali palaikyti raišką 1280х720. Tai tikrai nėra geriausias rodiklis, nes procesorius Tegra 3, be didesnių pastangų transliuoja vaizdo įrašus Full HD formatu.
Galingesnio modelio Microsoft Surface kompiuteryje naudojama USB 2.0 jungtis. Ši ypatybė leidžia prijungti prie kompiuterio išorines duomenų talpas, kurios pasižymi greitu duomenų perdavimu. Deja, ankstesniuose modeliuose buvo naudojama USB 2.0 jungtis.
Abu planšetai yra aprūpinti bevieliais ryšio moduliais, kurie leidžia prisijungti prie Wi – Fi prieigų ir vykdyti prietaisų sinchronizavimą kanalu Bluetooth 3.0. Planšetinio kompiuterio komplekte yra klaviatūra-aplankas, turintis unikalų dizainą. Būtina pabrėžti, kad šis aksesuaras žymiai palengvina darbą su planšetu.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *