Spread the love

Bendrovė Archos pristatė savo pirmąjį žaidimų planšetą. Atsižvelgiant į bendrovės populiarumą –ji viena iš lyderių elektroninės technikos gaminių sferoje, naujas įrenginys iš karto pelnė padidintą vartotojų susidomėjimą.

GamePad Archos

GamePad Archos


Bendrovė Archos jau ne pirmus metus gamina planšetinius kompiuterius, kurie yra paklausūs. Ši kartą, naujas gaminys yra skirtas kompiuterinių žaidimų gerbėjams. Pristatytoje techninėje naujovėje yra suderintos planšetinio kompiuterio ir žaidimų priedelio galimybės. Prietaiso funkcijų dėka, vartotojai galės ne tik žaisti mėgstamus kompiuterinius žaidimus, taip pat turės interneto prieigos galimybę ir galės dirbti su keliomis programomis iš karto.
Bendrovės Archos naujo žaidimų planšeto išskirtinis bruožas yra tas, kad jame yra įrengti visi žaidėjams būtini mygtukai, kurie išsidėstę ekrano šonuose. Naudodami savo gaminiams tokį sprendimo būdą, GamePad Archos pakyla į kitą lygį, jie išleidžia į elektronikos prekių rinką gaminį, kurio analogų dar nebuvo niekas pagaminęs.

GamePad Archos

GamePad Archos


Daugiausiai planšetiniuose kompiuteriuose yra naudojamas jutiklinis valdymas, kuris negali užtikrinti reikiamos reakcijos, o tai sukelia tam tikrus nepatogumus. Yra ir kitokių trūkumų, pavyzdžiui, glotnus ekrano paviršius nesuteikia grįžtamojo ryšio poveikio, žaidėjas pirštais nejaučia virtualaus „mygtuko“. Valdymo elementai užima dalį ekrano, tai sumažina žaidimų langą. Taip pat dauguma šiuolaikinių žaidimų, tiesiog, nesuderinami su planšetiniais kompiuteriais, nes yra skirti žaisti su pilnaverčiais žaidimų priedėliais, stacionariais ar nešiojamaisiais kompiuteriais.
GamePad Archos planšete įrengti šoniniai mygtukai, ženkliai palengvina žaidybinių situacijų valdymą, tai labai patiks žaidimų mėgėjams. Šio planšeto savininkams atsiveria visas žaidimų spektras, todėl nekyla jokių abejonių, kad šis prietaisas taps labai paklausiu.
Planšetas yra aprūpintas 7 colių ekranu, dviejų branduolių procesoriumi su 1,5 GHz dažniu ir 4 branduolių grafikos plokšte Mali 400, tai daugiau nei pakanka, kad žaidimas vyktų sklandžiai. Įrenginyje yra įdiegta operacinė sistema Android, tai suteikia vartotojams prieigą prie paslaugos Google Play, iš čia galima atsisiųsti tūkstančius įvairiausių žaidimų. Verta įsigyti šį žaidimų planšetą, jo apytiksli kaina siekia 150 €.


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *