Spread the love

Palyginti visai neseniai bendrovė Google pristatė mobilią naršyklės Chrome versiją, kuri skirta bendram darbui su iOS. Ši programa turi daug naudingų funkcijų, todėl dauguma vartotojų jau atsisakė kitų analogų.

Google Chrome prietaise iPad

Google Chrome prietaise iPad


Vienas iš paprasčiausių būdų norint įdiegti programą chrome yra bendrovės Apple prietaisai – naudojant oficialų servisą App Store. Toks pasirinkimas sumažins galimybę įdiegti nekokybišką arba kenksmingą programinė įrangą. Įjunkite iPad ir palaukite kol pasikraus operacinė sistema.
Aktyvuokite bevielio ryšio modulį. Būtina nepamiršti, kad atsisiunčiant programas geriausiai yra naudotis kanalu Wi – Fi. Naudojantis 3G-signalu, yra pavojus, kad atsisiuntimas gali nutrūkti. Pradėkite darbą su programa naudodamiesi App Store paslauga ir pasirinkite reikiamą programą. Jūs taip pat galite naudotis tiesiogine nuoroda naršyklės iChrome atsisiuntimui, kuri nurodyta grafoje „Papildomos funkcijos“
Paspauskite mygtuką „Įdiegti programą“, prieš tai nurodykite nemokamą atsisiuntimo variantą. Būtinai įveskite App Store vartotojo slaptažodį ir užpildykite nurodytame laukelyje. Paspauskite mygtuką Ok. Nustatymo failų atsisiuntimas neturėtų užimti daug laiko.

Google Chrome prietaise iPad

Google Chrome prietaise iPad

[crp limit="2"]


iChrome programos nustatymas pardedamas automatiškai. Kol vyksta ši procedūra, geriau nevykdyti jokių veiksmų ir iPad neišjungti. Pasibaigus nustatymo programos procedūrai, darbalaukyje atsiras chrome piktograma.
Būtina pažymėti, kad naršyklė iChrome yra papildyta programos Safari versija. Tai paprastas priedas leidžiantis pakeisti vartotojo sąsajas su prietaisu ir suteikiantis papildomas galimybes, būdingas naršyklei Google Chrome. Šiuo metu nėra galimybės naudotis plug-in funkcija, kuri yra įdiegta į stacionarius personalinius kompiuterius.
Programoje iChrome nenaudojama technologija Java Script Nitro. Tačiau mobilioje versijoje yra daug unikalių funkcijų naršyklės Google Chrome. Išsaugota galimybė aktyvuoti „Incognito“ režimą. Kai kuriuose versijose yra AutoHide funkcija ir eilutė su url-adresais.About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *