Spread the love

Gandai apie iPhonus po iPhone 6 ir iPhone 6 Plus nutilo, tačiau kaip sniego kamuolys ėmė didėti gandai apie ateinančias iPad planšetes, tokias kaip iPad Air 2 arba iPad Pro. Taivanio šaltinis Technews, nurodydamas savo šaltinius, pasidalijo detalėmis apie planšetės iPad Pro, kuri, jo žodžiais, yra kuriama Kupertino giganto gelmėse, charakteristikas.

iPad Pro

iPad Pro

Informatoriai tvirtina, kad iPad Pro bus didelė 12,9 colių planšetė, kuri taps ne tik didesnė, bet ir gaus galingesnį procesorių A8X. Šis naujas lustas, kaip pranešama, bus optimizuotas darbui su didelės raiškos ekranu (akivaizdu, jis gaus galingesnį GPU ir daugiau atminties). Pagal kaikuriuos gandus, planšetė gali gauti ekraną su 4K raiška, bet visgi vargu ar Apple atliks tokį stiprų šuolį.
Verta priminti, kad nors vienkristalės Apple sistemos Apple A5 ir A6 gavo galingesnes versijas atitinkamai A5X ir A6X,2013 m lustas A7 negavo versijos A7X. Paskutiniuose išmaniuosiuose telefonuose iPhone naudojami procesoriai A8. Šaltinio duomenimis, lustas A8X atsiras tik planšetėje iPad Pro, o štai iPad Air 2 naudos A8 (gali būti, su šiek tiek didesniu darbiniu dažniu).
Technews taip pat tvirtina, kad iPad Air 2 bus papildyta 2 Gb operatyviosios atminties – jeigu tai tiesa, tai ir 12,9 colių iPad Pro taip pat turi gauti 2 Gb RAM. Laukiama, kad planšetė iPad Pro turi pasirodyti rinkoje 2015 m balandį.[crp limit="2"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *