Spread the love

Mes žinome, kaip pavydžiai Apple saugo savo paslaptis, susijusias su naujais produktais. Tarp kitko, padidintas griežtumas yra tik naujoms produktų linijoms, o nutekėjimai apie egzistuojančius produktus senai jau nebėra retenybė. Štai ir dabar vienintelė likusi intriga, susijusi su padidintu iPad, turbūt yra tik ta, kada ši planšetė bus anonsuota.

iPad

iPad

Kinų socialiniame tinkle Weibo atsirado eilinis nutekėjimas, kurios autorius tvirtina, kad naujas įrenginys profesionalams vadinsis iPad Plus, ir publikuoja įrenginio eskizą. Nežinomo insaiderio žodžiais, iPad Plus gaus 12,9 colių ekraną su 2K raiška, o taip pat 7 mm storio korpusą ir mažesnį nei 700 g svorį.
Tarp kitko, dabartinė iPad Air karta turi 6,1 mm storį ir 437 g svorį, taigi galima daugmaž įsivaizduoti, kaip padidinta planšetė jausis rankose. Kas liečia bateriją, tai jos talpa bus 150%didesnė, nei pas iPad Air 2 ir sudarys įspūdingus 11000 mAh.

iPad Plus

iPad Plus

Šaltinis taip pat praneša, kad šiais metais Apple planuoja atsisakyti iPad Mini 3 dėl iPad Mini 4, tačiau išsaugos savo modelių eilėje iPad Mini 2. Be to, jis patvirtino informaciją apie tai, kad šiais metais atsiras naujas 4 colių iPhone modelis. Manome, vargu ar verta priminti, kad šią informaciją reikia priimti atsargiai, tačiau nieko mažai tikėtino ar nerealaus mes šiuose duomenyse nematome.[crp limit="2"]


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *