Spread the love

Pagal paskutinius gandus, paskelbtus Taivanio šaltinio TechNews. tw, sekančios kartos planšetė iPad Air 2 gaus 2 Gb operatyviosios atminties. Nauja iPad mini versija su Retina ekranu bus tiekiama su 1 Gb RAM. Dabartinės iPad Air ir iPad mini su Retina ekranu papildytos 1 Gb operatyviosios atminties.

iPad Air 2

iPad Air 2


Palyginus su kitų gamintojų planšetėmis, RAM apimtis atrodo nedidelė, tačiau ir dabar iš iOS naudotojų negaunami masiniai skundai dėl operatyviosios atminties trūkumo.
Skirtingai nuo išmaniojo telefono iPhone 6, apie kurį beveik kasdien atsiranda naujų detalių, apie Apple planus, liečiančius naujus iPad, žinoma labai mažai. Dauguma ekspertų mano, kad naujos kartos iPad gaus pirštų antspaudų skenerius TouchID ir našesnį procesorių A8.
Kas liečia «protingą» laikrodį iWatch, tai jo anonsas gali būti atidėtas iki kitų metų. Įrenginio specifikacijos, šaltinių duomenimis, apjungia 512 Mb RAM ir 8 Gb atmintinę NAND. Greičiausiai, iWatch galima bus naudoti kaip savarankišką įrenginį be būtinybės sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu ar planšete.


[crp limit=“2″]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *