Spread the love

Nuo praeitų metų Apple leidžia išmaniuosius telefonus iPhone su auksaspalviais korpusais. Tačiau tokios spalvos planšečių iPad kol kas jos asortimente nebuvo. Šaltinio Bloomberg, „susipažinusio su šiuo klausimu“, duomenimis, artimiausiu metu Apple išplės leidžiamų planšečių spalvinę gamą, pridėjusi sekančios kartos modeliui iPad Air 2 auksinę spalvą. Kaip manoma, naujos Apple planšečių versijos bus pristatytos šį mėnesį. Reikia turėti omenyje, kad gandai apie auksaspalvę iPad versiją pasirodo ne pirmąkart.

Apple iPad Air 2

Apple iPad Air 2


Bloomberg tvirtina, kad naujos iPad Air versijos, be auksaspalvio varianto, bus prieinamos pilko ir sidabriško apipavidalinimo, kaip išmanieji telefonai iPhone 6 ir 6 Plus.
iPad Air bus pristatytas praėjus metams po pirmtako anonso. Numanomos naujo modelio su 9,7 colių ekranu charakteristikos apjungia pirštų atspaudų skenerį TouchID, procesorių A8 ir 2 Gb operatyviosios atminties.
Sprendimas išplėsti išleidžiamų planšečių spalvinę gamą, Bloomberg nuomone, yra įtakotas noro padidinti iPad pardavimus, kurie ėmė kristi praėjus nedaug laiko po anonso. Šio estetinio atnaujinimo pagalba, o taip pat kitais metais išeisiančio iPad su 12,9 colių ekranu, Apple galės tikėtis platesnio klientų rato, taip pat verslo auditorijos.

[crp limit="2"]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *