Spread the love

Kompanija Asus pranešė apie naujo mobiliojo kompiuterio Transformer Pad TF303 išleidimą Europos teritorijoje. Jis išėjo 2 komplektacijomis, ženkliai besiskiriančiomis viena nuo kitos aparatine įranga ir rekomenduojama mažmenine kaina, bet jos turi ir bendrų bruožų, pavyzdžiui, ekraną su Full HD raiškos palaikymu.

Asus Transformer Pad TF303

Asus Transformer Pad TF303

[crp limit=“1″]

Prie bendrų kompiuterio Asus Transformer Pad TF303 modifikacijų charakteristikų priklauso Full HD ekranas su 10,1 colių įstrižaine, operacinė sistema Google Android 4.4 KitKat, firminis interfeisas Asus ZEN UI ir belaidžių ryšio modulių komplektas-Bluetooth ir Wi-fi. Asus Transformer Pad TF303CL yra su procesoriumi Intel Atom Z3745, turi 2 Gb RAM ir 16 ar 32 Gb atmintinę. Faktiškai tai pagerinta populiaraus modelio TF103 modifikacija.


Antra komplektacija vadinasi Asus Transformer Pad TF303K ir surenkama su ARM procesoriumi Qualcomm Snapdragon S4 Pro su tais pačiais 2 Gb RAM ir 16 Gb ROM. 32 Gb versija čia nenumatyta. Su Qualcomm procesoriumi naujas transformeris kainuoja lygiai 300 eurų be klaviatūros ir 350 eurų komplekte su ja. Kas liečia Asus naujovę su Intel procesoriumi, tai ji atsieis 400 arba 350 eurų su klaviatūra ir be jos atitinkamai.
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *