Spread the love

Daugelis šiuolaikinių dailininkų, dizainerių ir kitų kūrybingų asmenybių naudoja iPad ne tik skaitymui ir bendravimui socialiniuose tinkluose, bet ir piešimui. Internete jūs galite rasti nuostabių piešinių, sukurtų planšetės ir lietimo pieštuko pagalba. Metas Ronžas ir Džovani Doneli sukūrė aplikaciją Astropad, galinčią paversti jūsų iPad profesionalia grafine planšete ir suderinamą su įvairiais lietimo pieštukais ir grafiniais instrumentais.

Astropad

Astropad

Astropad kūrimui mes naudojome visiškai naują technologiją, pavadintą LIQUID. Aplikacijos valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir patogus, o visas piešimo iPad procesas akimirksniu atsispindi Mac. Savo darbo rezultate naudotojas gauna aukštos kokybės atvaizdą. Technologija LIQUID dirba belaidžių technologijų pagalba arba per USB. Bendras iPad, Mac ir jūsų mėgstamo lietimo pieštuko darbas gali tapti tikru meno kūriniu.
Pažintinė versija prieinama 7 dienas, po to galite įsigyti Astropad oficialiame tinklapyje už 49,99$.[crp limit="2"]


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *