Spread the love

Analitikas Ming Chi – Kuo iš KGI Securities žinomas kaip dėl tikslių, tiek ir neatitinkančių tikrovės prognozių apie neanonsuotus Apple produktus. Nauja eksperto prognozė liečia didelę planšetę.
Ming Chi – Kuo duomenimis, Apple ruoša planšetę iPad Pro su 12,9 colių ekranu. Šiam įrenginiui amerikiečių gamintojas pasiūlys specialų lietimo pieštuką, palengvinantį teksto rinkimą sensoriniame ekrane ir leidžiantį paprasčiau išspręsti kūrybines bei įvairias darbines užduotis.

iPad Pro

iPad Pro

Pirmoji šio aksesuaro versija pasirodys paprasta: jos pagalba bus galima atlikti bazines funkcijas, tokias kaip piešimas ir teksto įvedimas, o įrenginio krovimas vyks per Lightning jungtį. Antroje skaitmeninio pieštuko kartoje laukiamas giroskopas ir akselerometras, dėka ko bus galima sąveikauti su mobiliojo įrenginio interfeisu be jo prisilietimo prie ekrano. Be to, pagerintas pieštukas galės krautis belaidžiu būdu, įsitikinęs analitikas.
KGI Securities darbuotojas spėja, kad lietimo pieštukas bus parduodamas atskirai nuo iPad Pro, kad nepadidintų planšetės kainos, kuri ir taip bus nemaža. Oficialaus didelio iPad Pro su lietimo pieštuku anonso Ming Chi-Kuo laukia antrame 2015 m ketvirtyje.[crp limit="2"]


About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *