Spread the love

Artimiausiais mėnesiais laukiamas Apple mobiliųjų įrenginių linijos atnaujinimas, rugsėjį gali išeiti iPhone 6, o spalį, tikėtina, pasirodys ir iPad Air 2. Daugybė landžių Azijos insaiderių jau publikavo šių įrenginių šnipinėjimo nuotraukas, tačiau gali būti, kad «obuolys» pateiks mums dar vieną siurprizą. Pavyzdžiui, didelę planšetę, pavadintą iPad Pro.

Apple iPad Pro konceptas

Apple iPad Pro konceptas


Planšetinio kompiuterio iPad Pro konceptą pristatė dizaineris Vishal Bhanushali, reikia pasakyti, kad jis sąžiningai padirbėjo. Įrenginio išorėje matomas firminis Apple įrenginių stilius, o komplekte tiekiama patobulinta dėklo Smart Cover versija, dabar ji gavo ir šviesos diodų ekraną visokių pranešimų išvedimui. Labai patogu, o ir pati planšetė apsaugota nuo agresyvaus išorinio pasaulio.
Apie iPad Pro technines charakteristikas žinoma ne tiek ir daug, autorius užsiminė tik apie 11,3 colių ekraną kuris gavo didelę pagal savo išmatavimus raišką 2700×2025 taškų. Tradicinis Apple standartas Retina, puiki atvaizdo kokybė ir bet kokių detalių aiškumas. Reikia manyti, paveikslėlio apdirbimui reikės ir atitinkamo našumo, galingas 64 bitų procesorius Apple A8,2 ar 3 Gb operatyviosios atminties,64 Gb ir daugiau atmintinė, o taip pat daugybė kitų pozityvių dalykų.

Apple iPad Pro konceptas

Apple iPad Pro konceptas


[crp limit=“2″]About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *