Spread the love

Į internetą prasisunkė eiliniai gandai, liečiantys ilgai laukiamos planšetės iPad su padidintos įstrižainės ekranu, anonsą. Įrenginys, pirmiausia numatytas švietimo rinkai, gaus, kaip pranešama, 12,2 colių ekraną, superploną korpusą ir pagerintą audiosistemą.
Šiuos duomenis praneša japonų leidinys macotakara, kuris kartais publikuoja pakankamai tikslius duomenis apie būsimus Kupertino kompanijos produktus. Skirtingai nuo ankstesnių gandų, tvirtinama, kad Apple nusprendė naudoti būtent 12,2 colių įstrižainės ekaną, o ne 12,9 colių.

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro


Bendrai, kaip tvirtinama, planšetės iPad Pro dizainas primena padidintą iPad 2 su dviem papildomais audiodinamikais (ir dar vienu mikrofonu), patalpintu viršutinėje įrenginio dalyje, dėka ko iPad Pro matomai galės palaikyti stereogarsą. Pranešama, kad korpuso storis bus didesnis, nei pas iPad Air 2 (6,1 mm), tačiau visgi planšetė bus pakankamai plona-kažkas per vidurį tarp iPhone 6 storio (6,9 mm) ir iPhone 6 Plus (7,1 mm).
Nors anksčiau gandai tvirtino, kad planšetė gali išeiti į rinką jau šį ketvirtį, paskutiniai pranešimai kalba pirmojo 2015 m ketvirčio naudai. Analitiko Ming-Chi-Kuo iš KGI Securities žodžiais, Apple, kurdama naują planšetę, susiduria ne tik su aparatiniais sunkumais-esą kompanija darbuojasi prie specialios iOS versijos, kuri galės išnaudoti didesnio iPad Pro ekrano privalumus.

[crp limit="2"]

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *