Spread the love
iPad

iPad

Gal būt, iPad, nuo Apple kompanijos ir yra geriausias planšetinis kompiuteris rinkoje, bet iš tikrųjų, alternatyvų jam ganėtinai daug- ir nuo Android, ir nuo Widows platformų. Žemiau jūs sužinosite, kad pirkti ofisui iPad- ą, visiškai nebūtina.
Tegul iPadas stilingas, gražus, galingas ir kažkam patogus, bet iš tikrųjų, dirbti su juo- neįmanoma. Iki šiol negalima pilnai prijungti pelytės, dirbti su papildymais suskirstytame ekrane, padidinti atmintį. Ir šių priežasčių pakanka, kad pradėti ieškoti jam alternatyvų.

Microsoft Surface 3

Microsoft Surface 3

Microsoft Surface 3

Šiai dienai, populiarūs tampa Windows planšetės. Tai jau ne tas prietaisas, kuris buvo nepadarytas, dėl apribotų operacinės sistemos galimybių. Dabar tokios planšetės dirba nei kiek ne blogiau, nei galingi nešiojami kompiuteriai. Jei jūs nuo vaikystės įpratę dirbti su Windows OS, tai jokių problemų, dirbant su Mikrosoft Surface 3, neturėsite.
Tačiau pažymėsime, kad Surface 3 ir jo Pro- versija, skirti ne pradedantiesiems. Šios planšetės turi pilnavertę klaviatūrą, dirba pilna Windows 10 versija, o tai reiškia, kad nereikia sukti galvos, ieškant programų. Ir įprastas naminis ekranas nenuves jūsų į aklavietę. Standartinis meniu, žinomas darbalaukis, pažįstamos funkcijos.
Sukuriant atžymas, jūs galėsite naudotis plunksnomis, tik teks pereiti prie planšetinio režimo. O svarbiausia- daug įvairių jungčių ir pilnavertės USB jungtys, ko nėra iPade.
Mikrosoft Surface 3- neblogas variantas daugiau užduotiniam darbo režimui, kai prieš jus atidaryti keli langai, vienu metu.

Samsung Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2

Kelis metus Samsungas evoliucionavo ir gamino įvairius planšečių modelius, bet, galų gale, mes priėjome iki Galaxy Tab S2. Tai korėjietiškas našumo, kokybės ir prieinamumo prie įvairių papildymų, etalonas. Suprantama, visos programos dirba Android OS, bet, esant norui, jūs galite nusistatyti kryžminių platformų versijas (Ofice, pavyzdžiui). Jau praėjo tie laikai, kada, pirmoj eilėj,gamintojas išleidinėjo iOS papildymus, o po kelių mėnesių, atsirasdavo Android versijos.
Galime išskirti du pagrindinius Galaxy Tab S2 pranašumus, prieš iPAD: čia drąsiai galima naudotis pele ir mikroSD kortelėmis. Mes jau taip ryškiai neakcentuosime, kad su šia planšete lengvai galima dirbti su keliomis programomis, skirtingų ekranų režimu. Turėkite omeny, kad šių „tablečių“ kaina, ženkliai žemesnė, nei alternatyva nuo Apple.

Dell Inspiron 11

Dell Inspiron 11

Dell Inspiron 11

Ypatingą vietą mūsų TOP- e užima planšetinis kompiuteris, nuo kompanijos Dell. Ir nesvarbu, kad nešiojamųjų kompiuterių Dell firmos, apstu kiekviename ofise. Viskas dėl to, kad Dell siūlo ne tik kokybišką techniką, bet techniką prieinamomis kainomis, dėl ko patenkinti daugelis vartotojų. Apie planšetę „Yoga“, mes dabar nekalbėsime, kadangi yra ir profesionalesnis, Inspiron 11 modelis.Taip, čia ne planšetinis kompiuteris, tačiau hibridas turi planšetės darbo režimą, kai jo ekranas pasuktas 360o kampu. Galų- gale, čia jūs rasite pilnavertę Windows 10, klaviatūrą ir trackpadą. Šis hibridas gali dirbti 11 valandų; taigi- pilnai darbo dienai ir kelioms valandoms poilsio, tikrai užteks.
Jūs papildomai gaunate daugybę variantų, kurių nėra įprastuose planšetiniuose kompiuteriuose, tame tarpe- iPAD. Bazinėje versijoje jau yra: dvi USB 2.0, viena USB 3.0 jungtys, pilno formato HDMI, kietasis SATA (500 ir 4 Gb atmintis), 11,6 colių ekranas.

Dell Venue 8 Pro

Dell Venue 8 Pro

Dell Venue 8 Pro

Jei jums nereikalingas didelis planšetinis kompiuteris, kaip apibūdintas aukščiau, tai Dell išleidžia 8 colių Widows- planšetę, Venue Pro 8. Tokio ekrano užteks daugeliui užduočių ir vidutinio patogumo darbui. Įsidėmėkite, kad prietaisas dirba su Intel Atom procesoriumi ir galima per blutoofą prisijungti bet kokią klaviatūrą, yra Dell Active Stylus palaikymas. Rezultate- galima gauti nedidelį, bet labai funkcionalų planšetinį kompiuterį, beveik kaip stalinį PC. Jei tam tikrais atvejais negana atminties, galima pasinaudoti mikroSD kortele. Pradinio lygio Dell Venue 8 Pro, Amazon rinkoje, kainuoja nuo 99 JAV dolerių.

Asus Transformer Book T100

Asus Transformer Book T100

Asus Transformer Book T100

O tai jau tikrasis monstras, tarp „Bisnis – planšečių“ todėl, kad jis gali būti naudojamas ne tik, kaip planšetinis kompiuteris, bet ir, kaip nedidelis nešiojamas kompiuteris. Užtenka tik pasijungti „dok- stotelę“ su klaviatūra. Asus Transformer Book T100, gali tapti jūsų pagalbininku visai dienai. Baterija puikiai atlaiko. Aparatas dirba su Windows 8.1, bet norint, galima ją atnaujinti į Windows 10 versiją.
esant vidutiniam darbo krūviui, akumuliatoriaus užtenka vienuolikai valandų. O jeigu mėgstate žaisti žaidimus, žiūrėti video namie ar kelionėje, tai baterijos užteks aštuonioms valandoms. Bet kuriuo atveju- darbo laiką, aparatas atidirbs be papildomo krovimo.
Turėkite omeny, kad jis nėra brangus- Amazono rinkoje, kainuoja nuo 260 Dolerių, už 64 Gb atminties, aparatą. Yra instaliuotas Mikrosoft Ofice paketas, mikroHDMI, mikroUSB ir mikroSD jungtys. Yra dar viena USB 3.0, bet ji įtaisyta betarpiškai ant pačios klaviatūros. Visos kitos jungtys išdėstytos aparato šonuose.
Tad, jei jums nereikalingas didelis našumas, norite šiek tiek sutaupyti, bet pilnai dirbti su MS Ofice, baziniais Windows papildymais, verta pasirinkti Asus Transformer Book T100 ir nepermokėti nei už iPAD- ą, nei už Surface 3.

Ar lengva sulenkti naują iPad Air 2?

Naują planšetę iPad Air 2 su ultraplonu korpusu ištiko toks pat likimas, ją bandė sulenkti. Kaip jūs manote, pavyko ar ne sulenkti planšetę?
www.pad.lt/nauja-plansete-ipad-air-2-ar-lengva-sulen…


iPad Mini 3 ar iPad Mini 2: ką pirkti?

Nuo iPad Mini 3 pas fanatus liko keisti įspūdžiai, netgi nedidelis nusivylimas. Tai turbūt vienas iš rečiausių atvejų, kai mes jums ...
www.pad.lt/ipad-mini-3-ispakavimo-video.html

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *